Nietykalni

„Nietykalni” to jeden z najnowszych filmów w kinematografii, który już zyskał status kultowego. To bardzo wzruszająca historia bogatego i sparaliżowanego mężczyzny, który jeździ na wózku inwalidzkim.

Jest niesamodzielny, dlatego też do codziennego funkcjonowania potrzebuje pomocy i opieki. Pewnego dnia na swojej drodze spotyka Drissa, który ma zostać jego opiekunem.

Driss jest czarnoskórym imigrantem, niedawno opuścił więzienie i całe życie wychowywał się w biedzie. Opieka nad chorym arystokratą jest dla niego czymś zupełnie nowym i niecodziennym.

Ci dwaj mężczyźni w trakcie swojej znajomości każdego dnia uczą się od siebie coraz to nowszych rzeczy. Szybko stają się przyjaciółmi dzięki czemu życie zarówno jednego jak i drugiego zaczyna nabierać nowych barw.

Obraz „Nietyklani” bardzo szybko zdobył serca widzów na całym świecie. Jednak szerokie uznanie zyskał nie tylko wśród amatorów kinematografii, ale także wśród krytyków, którzy docenili dzieło i obsypali je wszystkimi możliwymi nagrodami.